S čebelicami na zdrav zajtrk in z vilo Oglajno na potep

V petek 15. novembra smo najprej veselo prepevali Slakovega čebelarja in prisluhnili čebelarskemu mojstru Andreju Jerneju o pomenu čebel. Pozdraviti sta nas prišla tudi čebelarja čebelarskega društva Slivnica pri Celju, ki ima ob šoli društveni čebelnjak.

Po zajtrku in pogovoru v razredih je sledilo delo v skupinah. Več o tem si lahko preberete in pogledate na šolski spletni strani.

Nas je vodna vila Oglajna peljala na potep po Gorici. Spoznali smo interaktivno učno pot CŠOD Misija.

Kar prehitro nam je zbežal odmerjeni čas, še bi se potepali in spoznavali kulturno in naravno dediščino našega kraja. Postali smo hitro tudi malo tekmovalni, saj smo točke z lahkoto osvajali.

Vabljeni, naložite si brezplačno aplikacijo CŠOD MIsija na tablico ali pametni telefon pa hitro pot pod noge … 🙂